Tata
Mój tata ma na imię Adam. Urodził się 14 września 1980 roku w Gdańsku jako 2 dziecko mojej babci Jolanty i dziadka Aleksandra. Ma dwoje młodszych braci, Jacka i Andrzeja, którzy mają kolejno 36 i 35 lat. Jego starszy brat Wojciech zmarł kilka miesięcy po swoich narodzinach. Wychowywał się w czasie stanu wojennego, toteż jego rodzice starali się zapewnić jemu i jego braciom jak najnormalniejsze warunki do życia, co nie było łatwe. W wieku 6 lat wraz z rodziną przeprowadził się do Lęborka, gdzie jego tata wybudował dom, w którym dziś mieszka cała nasza rodzina.

Niedługo potem rozpoczął naukę w Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku. W tym czasie zaczął się interesować komputerami i elektroniką. Uwielbiał majsterkować i tworzyć wymyślne sprzęty z niepotrzebnych części. Bardzo lubił też bawić się klockami Lego. Niektóre ze starych modeli przetrwały próbę czasu i są niezwykłą pamiątką po dawnych czasach.

Imię
Adam
Wiek
39 lat
Wzrost
185 cm
Zawód
informatyk
Kolor oczu
zielony


Po szkole podstawowej przyszedł czas na liceum. Mój tata zaczął uczęszczać do I Liceum Ogólnokształcącego w Lęborku i ukończył dwie klasy liceum. W trzeciej klasie zmienił szkołę i naukę ukończył w II Liceum Ogólnokształcącym w Lęborku, gdzie poznał moją mamę. W liceum jego pasja do komputerów i majsterkowania rozwinęła się. Kiedyś nawet zbudował własnoręcznie gitarę elektryczną, na której przez pewien czas grał w zespole razem ze swoimi znajomymi.

Na studia mój tata wyjechał do Gdańska. Studiował ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, lecz ostatecznie został informatykiem i pracuje obecnie w firmie Dynatrace jako programista.

W wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze, majsterkować oraz składać modele samolotów wojskowych, okrętów i czołgów. Bardzo lubi czytać książki; jego ulubionym gatunkiem literackim jest kryminał i thriller. Do ulubionych autorów można zaliczyć Jo Nesbř, Camillę Läckberg, Stiega Larssona i Harlana Cobena.